Єврокомісія пропонує повністю призупинити Угоду про спрощення візового режиму з РФ

Пропозиція призупинити дію угоди покладе край усім спрощенням для громадян Росії, які звертаються за короткостроковою візою до Шенгенської зони. Замість цього будуть застосовуватися загальні правила Візового кодексу. ❗️На практиці для російських заявників це означатиме: – Вищий візовий збір: збір зросте з 35 євро до 80 євро для всіх заявників. – Збільшений час розгляду: стандартний кінцевий […]

Пропозиція призупинити дію угоди покладе край усім спрощенням для громадян Росії, які звертаються за короткостроковою візою до Шенгенської зони. Замість цього будуть застосовуватися загальні правила Візового кодексу.

❗️На практиці для російських заявників це означатиме:

– Вищий візовий збір: збір зросте з 35 євро до 80 євро для всіх заявників.

– Збільшений час розгляду: стандартний кінцевий термін прийняття консульствами рішення щодо візових заявок збільшиться з 10 до 15 днів. Цей період може бути продовжений максимум до 45 днів в окремих випадках, коли необхідний додатковий розгляд заявки.

– Більш обмежувальні правила щодо багаторазових віз: заявники більше не матимуть легкого доступу до віз, дійсних для багаторазових в’їздів до Шенгенської зони.

– Довший перелік підтверджуючих документів: заявники повинні будуть надати повний перелік підтверджуючих документів під час подання заяви на отримання візи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.