ЄС слід розглянути вилучення заморожених валютних резервів РФ для відновлення України, – Боррель.

За словами голова дипломатії ЄС Жозепе Борреля, США взяли під свій контроль активи на мільярди доларів, що належать афганському центральному банку, частково для потенційної компенсації жертвам тероризму, а також для гуманітарної допомоги країні, і логічно було б розглянути такі кроки з резервами РФ. “Я був би дуже за, бо це логічно. Гроші перебувають у нас, […]

За словами голова дипломатії ЄС Жозепе Борреля, США взяли під свій контроль активи на мільярди доларів, що належать афганському центральному банку, частково для потенційної компенсації жертвам тероризму, а також для гуманітарної допомоги країні, і логічно було б розглянути такі кроки з резервами РФ.

“Я був би дуже за, бо це логічно. Гроші перебувають у нас, і хтось повинен мені пояснити, чому це добре для афганських грошей і погано для російських грошей”, – сказав він.

Боррель сказав, що питання про те, як платити за відновлення України, є одним із ключових політичних питань з огляду на “неймовірну суму грошей”, яка буде задіяна.

Як повідомлялося, після початку повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну країни Заходу заморозили близько половини золотовалютних резервів російського Центробанку на загальну суму близько $300 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.