ЄС не визнав Лукашенка: “Інавгурація” і новий мандат не мають жодної демократичної легітимності.

ЄС у четвер оголосив про невизнання легітимності “президента” Олександра Лукашенка, який захопив владу в Білорусі, “інавгурація” якого на новий термін відбулася напередодні.  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. “Так звана “інавгурація” 23 вересня 2020 року і новий мандат, про який заявив Олександр Лукашенко, не мають ніякої демократичної легітимності”, – йдеться в заяві, поширеній Європейською зовнішньополітичною службою. “Ця” інавгурація […]

ЄС у четвер оголосив про невизнання легітимності “президента” Олександра Лукашенка, який захопив владу в Білорусі, “інавгурація” якого на новий термін відбулася напередодні.

 Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Так звана “інавгурація” 23 вересня 2020 року і новий мандат, про який заявив Олександр Лукашенко, не мають ніякої демократичної легітимності”, – йдеться в заяві, поширеній Європейською зовнішньополітичною службою.

“Ця” інавгурація “вступає в пряме протиріччя з волею широких кіл білоруської громадськості, що виразилося в численних безпрецедентних мирних протестах, і лише слугує подальшому поглибленню політичної кризи в Білорусі”.

“Президентські вибори, що пройшли в Білорусі 9 серпня, не були ні вільними, ні справедливими, і ЄС не визнає їх фальсифікованих результатів”, – нагадує Європейська зовнішньополітична служба.

Нагадаємо, 23 вересня в Білорусі відбулася таємна інавгурація Лукашенка: без анонсу, телетрансляції та іноземних гостей.

У Держдепі США заявили, що не вважають Лукашенка законним президентом Білорусі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.