Єгипет посилює правила в’їзду в країну: з 1 вересня всі туристи муситимуть надати негативний результат ПЛР-тесту.

Єгипет посилив контроль для приїжджих на територію країни. З 1 вересня всі туристи повинні будуть надати ПЛР-тест з негативним результатом на коронавірус. За словами прем’єр-міністра Мустафи Мадбулі, Єгипет ухвалив це рішення після збільшення кількості випадків інфікування коронавірусом. “Ми прагнемо забезпечити здоров’я і тих, хто приїжджає в країну, і єгипетських громадян, тому ми погодилися з тим, […]

Єгипет посилив контроль для приїжджих на територію країни. З 1 вересня всі туристи повинні будуть надати ПЛР-тест з негативним результатом на коронавірус.

За словами прем’єр-міністра Мустафи Мадбулі, Єгипет ухвалив це рішення після збільшення кількості випадків інфікування коронавірусом.

“Ми прагнемо забезпечити здоров’я і тих, хто приїжджає в країну, і єгипетських громадян, тому ми погодилися з тим, що будь-який турист, який прибув у країну, має пройти тестування”, – заявив Мадбулі.

Єгипет закрив свій повітряний простір у березні, а відкрив кордони з 1 липня, але після його відвідин туристи повинні були дотримуватися двотижневу самоізоляцію.

У серпні в курортні міста туристи могли приїжджати без довідки про відсутність COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.