Як впроваджуює децентралізацію сільска влада Мар’янівки що у Новоархангельскому районі.

Децентралізація та передача повноважень у громади, потрібне і правильне рішення, але як і скрізь є певні “підводні камені”. Ми розглянемо як приклад до чого може привести децентралізації в окремо взятому селі Мар’янівка Новоархангельського району Кіровоградської області і як до цієї реформи готові депутати місцевої ради , голова села. На сьогодні ОТГ там ще не створене […]

Децентралізація та передача повноважень у громади, потрібне і правильне рішення, але як і скрізь є певні “підводні камені”. Ми розглянемо як приклад до чого може привести децентралізації в окремо взятому селі Мар’янівка Новоархангельського району Кіровоградської області і як до цієї реформи готові депутати місцевої ради , голова села.
На сьогодні ОТГ там ще не створене але вже є ряд проблем які можуть привести до “феодалізації” повноважень .
Чи буде корисна така реформа мешканцям села?
ГО “Народне Коло” в рамках аудиту Мар’янівській сільської ради отримала не “без праці” деякі відповіді на питання які цікавлять громаду села … і ось почнемо з того що голова Косенко В.Г. категорично не хоче виконувати Закони України ,та нам доводитися через суд в буквальному сенсі змушувати його працювати .А як він реагує на звернення простих громадян? і що буде якщо йому надати ще більше повноважень?

Про це на своїй сторінці у ФБ пише громадська організація “Народне Коло”

Децентралізація по Мар'янівське ….Децентралізація та передача повноважень у громади, потрібне і правильне рішення,…

Опубліковано ГО "Народне Коло" Середа, 11 грудня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *