Як на Кіровоградщині отримати довідку про відсутність коронавірусу для поїздки закордон.

В умовах поширення пандемії коронавірусу COVID-19 в’їзд іноземцям до деяких країн дозволено лише за наявності довідки про відсутність у подорожуючого коронавірусу. Як повідомила в.о. директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук, отримати таку довідку жителям Кіровоградщини можна у сімейного лікаря. “Людина звертається до сімейного лікаря, з яким у неї  підписана декларація. Лікар проводить відбір матеріалу для […]

В умовах поширення пандемії коронавірусу COVID-19 в’їзд іноземцям до деяких країн дозволено лише за наявності довідки про відсутність у подорожуючого коронавірусу.

Як повідомила в.о. директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук, отримати таку довідку жителям Кіровоградщини можна у сімейного лікаря.

“Людина звертається до сімейного лікаря, з яким у неї  підписана декларація. Лікар проводить відбір матеріалу для аналізу, який відправляється до нас в лабцентр, і ми безкоштовно проводимо дослідження, за результатами якого видаємо протокол, і на підставі нього сімейний лікар видає таку довідку”, – пояснює Надія Оперчук.

Також вона додала, що результати дослідження на коронавірус у лабцентрі намагаються віддавати протягом доби, максимум – на наступний день після взяття матеріалу.

“Наразі ми не маємо такої великої завантаженості, як минулого тижня. Тоді ми відпрацьовували по 900 досліджень на день. У це число входили не тільки матеріали проб людей з підозрою на коронавірус, а й перевірка призовників, медиків, силовиків”, – повідомила Надія Оперчук.

Один коментар до “Як на Кіровоградщині отримати довідку про відсутність коронавірусу для поїздки закордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.