Я був теж на Майдані 18 лютого 2014 року – я такий самий, як Таня, – приходьте до мене”, – Аваков про підозру Чорновол.

Глава МВС Арсен Аваков запропонував першому заступнику глави ДБР покинути держслужбу, назвавши обшуки в екснардепки Чорновола і висунення їй підозри неадекватними і ганебними. Про це він заявив на сторінці в мережі Facebook. “Адвокат Януковича, пане Бібіков. Ви наплювали на конфлікт інтересів, як керівник ДБР і інспірували справу проти Тетяни Чорновол – особистого ворога Януковича. Справи немає, […]

Глава МВС Арсен Аваков запропонував першому заступнику глави ДБР покинути держслужбу, назвавши обшуки в екснардепки Чорновола і висунення їй підозри неадекватними і ганебними.

Про це він заявив на сторінці в мережі Facebook.

“Адвокат Януковича, пане Бібіков. Ви наплювали на конфлікт інтересів, як керівник ДБР і інспірували справу проти Тетяни Чорновол – особистого ворога Януковича. Справи немає, є тільки ваша жага помсти. Це неприпустимо! Таня була на Майдані, як сотні тисяч українців – брала участь у цивільних протестах … Таня – талановита журналістка, емоційна політик. Навіть друзі її і товариші часто зляться на неї за прямоту і жорстку риторику …”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, непідсудних в країні немає – і бути не повинно. Всі – і герої, і прокурори – мають відповідати на пред’явлення звинувачення.

“Але те, що відбувається щодо Тані – неадекватно і ганебно … З початку війни Таня проводила на передовій в найгарячіших точках весь час .. До Києва поверталася тільки вибивати зброю для підрозділів, медикаменти і оснащення .. Я підписував наказ про відправку її чоловіка на фронт. Ми всі оплакували його загибель – великої красивої людини і патріота … Ми ховали його і ставили йому пам’ятник у рідному місті .. Говорили, стримуючи сльози .. Синові Тані – за батька вручали орден … Таня відмовилася від квартири, як вдова загиблого – “навіщо нам зайве .. буду жити далі в хаті з дітьми і батьками”, – зазначив Аваков.

“Мені соромно, що всі ми допустили таку дію проти Чорновол, як сьогодні”, – підкреслив він.

Аваков зазначив, що карати Чорновол підлістю не можна.

“Пане Бібіков, я був теж на Майдані 18 лютого 2014 року – я такий самий, як Таня – приходьте до мене, чекаю. Спробуйте. А краще підіть геть з держслужби, або до Януковича назад. Не заважайте президенту відбудовувати країну. І так не просто!” – підсумував Аваков.

Нагадаємо, сьогодні екснардепка Тетяна Чорновол повідомила, що в її будинку відбувається обшук у зв’язку зі справою про смерть Володимира Захарова 18 лютого 2014 року, який під час пожежі в офісі “Партії регіонів” задихнувся чадним газом. У підсумку, ДБР повідомило про підозру в умисному вбивстві Тетяні Чорновол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *