Виїзд студентів іноземних вишів за кордон під час воєнного стану більше неможливий, – Держприкордонслужба.

Українські чоловіки-студенти, які навчаються за кордоном, більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану, повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. За його словами, вище військове керівництво з 14 вересня скасувало можливість перетину українського кордону студентами-чоловіками через масові підробки документів. За статистикою ДПСУ, лише за липень-серпень на кордоні виявили близько 600 осіб, […]

Українські чоловіки-студенти, які навчаються за кордоном, більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану, повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, вище військове керівництво з 14 вересня скасувало можливість перетину українського кордону студентами-чоловіками через масові підробки документів. За статистикою ДПСУ, лише за липень-серпень на кордоні виявили близько 600 осіб, які використали підробні документи про навчання у закордонних навчальних закладах.

Зважаючи на це, додає речник прикордонників, вище військове керівництво прийняло нове рішення – з 14 вересня скасувати можливість пропуску навіть цій категорії громадян.

Демченко додає, що за Постановою Уряду від 27 січня 1995 р. № 57, яка регламентує Правила перетину державного кордону громадянами України, чоловіки-студенти іноземних навчальних закладів не входять у перелік винятків, яким дозволений перетин кордону.

“Це питання може бути вирішене, якщо внесуть зміни в постанову уряду №57”, – сказав Демченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.