Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Генерального прокурора.

Про це в Фейсбуці повідомив громадський активіст Сергій Стерненко. “Суддя вищого антикорупційного суду задовольнила мою скаргу на бездіяльність слідчого та зобов‘язала НАБУ відкрити кримінальне провадження за моєю заявою. Заяву я подавав щодо недекларування майна (годинника за 10к євро та членства у ГО з ознаками прибутковості) генеральним прокурором України Ірини Венедіктової”, – пише Стерненко. Сергій Стерненко також зазначив, […]

Про це в Фейсбуці повідомив громадський активіст Сергій Стерненко.

“Суддя вищого антикорупційного суду задовольнила мою скаргу на бездіяльність слідчого та зобов‘язала НАБУ відкрити кримінальне провадження за моєю заявою. Заяву я подавав щодо недекларування майна (годинника за 10к євро та членства у ГО з ознаками прибутковості) генеральним прокурором України Ірини Венедіктової”, – пише Стерненко.

Сергій Стерненко також зазначив, що після оприлюднення інформації про наявність у Генпрокурора Венедіктової незадекларованої квартири в центрі Києва вартістю не менше півмільйона доларів США клопотатиме, щоб ці відомості також перевірили антикорупційні органи.

“Після внесення відомостей до ЄРДР клопотатиму також і про дослідження фактів недекларування відомостей про право оренди/користування квартири Венедіктовою, про що днями повідомляли журналісти програми “СХЕМИ”. Далі буде”, – переконаний активіст.
ì

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *