Виконком УАФ одноголосно – 45 членів “за” – підтримав пропозицію Андрія Павелка і затвердив футбольні символи України.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” глава УАФ Андрій Павелко. “Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі”, – пише […]

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” глава УАФ Андрій Павелко.

“Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі”, – пише він.

“Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.