Видатки держбюджету на виплати військовослужбовцям сягнули 88 мільярдів на місяць.

Витрати державного бюджету на грошове утримання військовослужбовців у серпні зросли до 87,8 млрд грн, що на 41,6% більше, ніж у липні (62 млрд грн). Загалом, з початку повного вторгнення в Росію, на виплату грошового утримання військовослужбовців спрямовано 375,6 млрд грн, що складає 31,3% усіх витрат загального фонду державного бюджету (1,2 трильйона гривень). Крім того, з […]

Витрати державного бюджету на грошове утримання військовослужбовців у серпні зросли до 87,8 млрд грн, що на 41,6% більше, ніж у липні (62 млрд грн).

Загалом, з початку повного вторгнення в Росію, на виплату грошового утримання військовослужбовців спрямовано 375,6 млрд грн, що складає 31,3% усіх витрат загального фонду державного бюджету (1,2 трильйона гривень).

Крім того, з кінця лютого на придбання військової техніки, зброї, боєприпасів, оборонних продуктів, персонального захисного обладнання було витрачено 149,7 млрд грн або 12,5% усіх видатків, у тому числі 14,6 млрд грн – у серпні.

Це чергове нагадування, що війна – це дорого. На жаль, держава поки що не може закрити всі питання з забезпеченням. Як відомо – “народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде вимушений годувати чужу”. При нагоді підтримайте ваших друзів чи знайомих, які захищають Україну. Наближається зима – у наших захисників є багато нагальних потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.