Вибух у Бейруті: кількість жертв зросла до 78 осіб, близько 4 тис. поранені, багато зникли безвісти.

Кількість загиблих унаслідок потужних вибухів у портовій зоні Бейрута зросла до 78 осіб. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. За даними міністра охорони здоров’я Лівану Хамада Хасана, 78 людей загинули, майже 4 тис. осіб поранено. Він зазначив, що багато числяться зниклими безвісти. Раніше повідомлялося про 67 загиблих і 3,6 тис. поранених. Зі свого боку прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон […]

Кількість загиблих унаслідок потужних вибухів у портовій зоні Бейрута зросла до 78 осіб.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними міністра охорони здоров’я Лівану Хамада Хасана, 78 людей загинули, майже 4 тис. осіб поранено. Він зазначив, що багато числяться зниклими безвісти.

Раніше повідомлялося про 67 загиблих і 3,6 тис. поранених.

Зі свого боку прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що щонайменше один австралієць загинув унаслідок вибуху в Бейруті, а будівля австралійського посольства значно постраждала.

“Жахливі сцени з Бейрута після великого вибуху. Наші серця звернені до тих, хто опинився причетним до цієї трагедії. (…) Австралія готова надати підтримку всім постраждалим”, – написав Моррісон у твітері.

Крім того, внаслідок інциденту декілька миротворців Тимчасових сил ООН у Лівані (UNIFIL) зазнали поранень, повідомило командування місії у твітері.

Як раніше повідомляли два вибухи пролунали у вівторок у районі порту Бейрута. На місці події почалася сильна пожежа. Спочатку повідомлялося, що вибух стався через пожежу на складі піротехніки. Потім міністр охорони здоров’я Лівану Хамад Хасан повідомив, що в порту Бейрута вибухнуло судно, навантажене піротехнікою.

Президент Лівану Мішель Аун заявив, що причиною потужних вибухів у портовій зоні Бейрута стали 2750 тонн конфіскованої митними службами аміачної селітри, яка зберігалася на складі.

Міністр внутрішніх справ Лівану Раян аль-Хасан в ефірі телеканалу “аль-Джадід” також оголосила версію про вибух селітри, додавши, що цей вантаж зберігався на складі в порту з 2014 року.

Від вибуху могли постраждати два українські кораблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *