ВР не підтримала відтермінування РРО для підприємців.

Верховна Рада під час повторного першого читання не підтримала законопроєкт № 4313-д про відтермінування касових апаратів для всіх фізичних осіб-підприємців, крім груп ризику. За відповідне рішення проголосували 13 нардепів, проти – 228. Перед цим з трибуни виступив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія з пропозицією зараз не підтримувати цей законопроєкт, щоб потім внести новий документ, […]

Верховна Рада під час повторного першого читання не підтримала законопроєкт № 4313-д про відтермінування касових апаратів для всіх фізичних осіб-підприємців, крім груп ризику.

За відповідне рішення проголосували 13 нардепів, проти – 228.

Перед цим з трибуни виступив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія з пропозицією зараз не підтримувати цей законопроєкт, щоб потім внести новий документ, щоб з нового року запрацювала нова система з фіскалізації підприємців.

Проєкт постанови також передбачає, що не пізніше, ніж за 7 календарних днів до початку дії двох і більше обмежувальних заходів, Кабмін повинен внести до Верховної Ради проєкт закону про надання державної допомоги та пільг населенню та суб’єктам господарювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *