Ворог коригує свої плани та дії відповідно до наказу Путіна щодо виходу на адмінмежі Донеччини до 15 вересня, – Генштаб.

“Противник продовжує утримувати окуповані райони Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, а також намагається створити сприятливі умови для відновлення наступу. Так, російські окупаційні війська вкотре коригують свої плани та дії відповідно до наказу Путіна щодо виходу на адміністративні межі Донецької області до 15 вересня”, – сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу […]

“Противник продовжує утримувати окуповані райони Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, а також намагається створити сприятливі умови для відновлення наступу. Так, російські окупаційні війська вкотре коригують свої плани та дії відповідно до наказу Путіна щодо виходу на адміністративні межі Донецької області до 15 вересня”, – сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

За його словами, наразі РФ здійснює перегрупування 3 армійського корпусу до Донецького операційного району.

Представник Генштабу ЗСУ розповів, що 3 армійський корпус – це новостворене з’єднання ЗС РФ, воно сформоване, забезпечене озброєнням та військовою технікою з наявних баз, складів та арсеналів ЗС РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.