Ворог атакував енергетичну інфраструктуру України в трьох областях. У пікові години споживайте електроенергію заощадливо, – Шмигаль.

Зокрема зафіксовано 5 ударів дронами у Києві. Пошкоджено енергетичні об’єкти та житловий будинок. Також агресор завдав ракетних ударів по критичній інфраструктурі на Дніпропетровщині й Сумщині. Сотні населених пунктів знеструмлені внаслідок атаки. За словами Шмигаля, наразі всі служби працюють над усуненням наслідків обстрілів та відновленням електропостачання. “Кожен регіон має план антикризового реагування. І просимо українців задля […]

Зокрема зафіксовано 5 ударів дронами у Києві. Пошкоджено енергетичні об’єкти та житловий будинок. Також агресор завдав ракетних ударів по критичній інфраструктурі на Дніпропетровщині й Сумщині. Сотні населених пунктів знеструмлені внаслідок атаки.

За словами Шмигаля, наразі всі служби працюють над усуненням наслідків обстрілів та відновленням електропостачання.

“Кожен регіон має план антикризового реагування. І просимо українців задля стабілізації енергосистеми так само згуртовано й свідомо підійти до заощадливого споживання електроенергії. Особливо в пікові години. Вистоїмо. Все подолаємо. Переможемо”, – додає прем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.