ВООЗ визнала – існує реальна загроза пандемії коронавірусу.

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що поширення коронавірусаіз Китаю дає підстави говорити про загрозу пандемії.  Про це на пресконференції заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус. “Тепер, коли вірус закріпився у такій великій кількості країн, загроза пандемії стала цілком реальною”, – сказав він. Водночас глава ВООЗ поспішив заспокоїти всіх, зазначивши, що навіть якщо ситуація справді перетвориться в […]

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що поширення коронавірусаіз Китаю дає підстави говорити про загрозу пандемії.
 Про це на пресконференції заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

“Тепер, коли вірус закріпився у такій великій кількості країн, загроза пандемії стала цілком реальною”, – сказав він.

Водночас глава ВООЗ поспішив заспокоїти всіх, зазначивши, що навіть якщо ситуація справді перетвориться в пандемію, це буде “контрольована пандемія”.

Гебреєсус додав, що поки тільки в декількох країнах можна говорити про постійне поширення коронавірусу, тоді як в інших країнах це спорадичні випадки.

Він уточнив, що зі 110 тисяч випадків інфікування 93% припадають на 4 країни: Китай, Італію, Іран і Південну Корею.

Незважаючи на можливість пандемії, глава ВООЗ оптимістично налаштований, він запевняє, що люди не опинилися “у владі вірусу”.

“Нехай надія стане протиотрутою для страху, а людяність, яку поділяємо всі ми, стане протиотрутою для загрози, яка є спільною для всіх нас”, – заявив Гебреєсус.

Пандемією вважається надзвичайно сильна епідемія, яка поширюється на території всієї країни, сусідніх держав і багатьох країн світу. Йдеться про поширення захворювання, яке має глобальний вплив на все суспільство і супроводжується неконтрольованим поширенням збудника. Це також супроводжується масштабними важкими захворюваннями і численними смертями людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *