Володимир Зеленський продемонстрував готовність рішуче протистояти олігархам.

про це в статті для Atlantic Council написала прессекретарка глави держави Юлія Мендель. “Менш ніж два роки тому Володимир Зеленський був із великою перевагою обраний шостим президентом України, щоб трансформувати країну. Перш за все це означало припинення майже тридцяти років домінування олігархів, яке занурило України в бідність і корупцію. Президент Зеленський тепер виконує свої обіцянки і бореться […]

про це в статті для Atlantic Council написала прессекретарка глави держави Юлія Мендель.

“Менш ніж два роки тому Володимир Зеленський був із великою перевагою обраний шостим президентом України, щоб трансформувати країну. Перш за все це означало припинення майже тридцяти років домінування олігархів, яке занурило України в бідність і корупцію. Президент Зеленський тепер виконує свої обіцянки і бореться з впливом олігархів способами, яких уникали його попередники”, – зазначила Мендель.

За її словами, шляхом тимчасового відновлення державного регулювання цін на енергоносії Зеленський зміг нівелювати негативний вплив олігарха Дмитра Фірташа. “Президент розуміє, що для виконання ролі трансформаційної постаті в українській історії має продемонструвати політичну волю провести справжні реформи, які зруйнують домінування олігархів”, – зауважила його прессекретарка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.