Володимир Зеленський- ніякої федералізації України не буде.

«По-перше, домовилися припинити вогонь. По-друге, домовилися розширити місію ОБСЄ щодо цілодобового спостереження. Також домовилися про розмінування. Ще один пункт – обмін “всіх на всіх” має здійснитися до кінця року. По-п’яте, повний доступ Червоного хреста до всіх заручників. По-шосте, три нові зони розведення. Я наполягав на відновленні повного контролю за кордоном. Упевнений, ми повернемося до цього […]

«По-перше, домовилися припинити вогонь. По-друге, домовилися розширити місію ОБСЄ щодо цілодобового спостереження.
Також домовилися про розмінування. Ще один пункт – обмін “всіх на всіх” має здійснитися до кінця року.
По-п’яте, повний доступ Червоного хреста до всіх заручників. По-шосте, три нові зони розведення.

Я наполягав на відновленні повного контролю за кордоном. Упевнений, ми повернемося до цього на наступній зустрічі лідерів нормандської четвірки через чотири місяці. Я також наполягав на виведенні військ … І підкреслив, що вибори в ОРДЛО можливі тільки за правилами ОБСЄ і за українськими законам.»

Президент зауважив, що багато питань сьогодні не вдалося вирішити. І дав зрозуміти, що не збирається вірити на слово і чекає конкретних кроків від Росії.
«Ніякої федералізації України не буде. Також не буде ніякого впливу на вектор руху і розвитку України. Крім того, ніяких компромісів по Криму. Донбас і Крим – це Україна!»

Чудова відповідь для російської журналістки на питання «про необхідність переговорів з тимчасово окупованими територіями»:
«В Україну переїхали 3 млн біженців, і саме з цими представниками я спілкуюся. І саме їхня думка є важлива для мене.»

Передача контролю над українським кордоном повинна відбутись до виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *