Влада планує скоротити держапарат в 3 рази за рахунок цифровізації.

​​ У розпорядженні видання “Дзеркало тижня” опинилася презентація проєкту “Уряд у смартфоні”, в якій йдеться про революційні новації у сфері державного управління. Йдеться про безпрецедентне скорочення держапарату. Пропозиція у тому, щоб залишити замість 238 тисяч лише 65 тисяч службовців, зменшивши при цьому майже вдвічі витрати бюджету на заробітну плату чиновникам — із 46 млрд 500 […]

​​

У розпорядженні видання “Дзеркало тижня” опинилася презентація проєкту “Уряд у смартфоні”, в якій йдеться про революційні новації у сфері державного управління.

Йдеться про безпрецедентне скорочення держапарату. Пропозиція у тому, щоб залишити замість 238 тисяч лише 65 тисяч службовців, зменшивши при цьому майже вдвічі витрати бюджету на заробітну плату чиновникам — із 46 млрд 500 млн грн до 26 млрд грн відповідно. Що привабливо, але навряд чи раціонально.

Основою скорочення називають цифровізацію. Кількість користувачів програми “Дія” справді вражає – 17,5 мільйонів людей. Але слід враховувати й інші факти. Десятки мільйонів громадян не охоплено цифровізацією. Масштабно зайшли до цифрового надання найчастіше “нові” послуги (а саме ковід-сертифікат, єПідтримка, ВПО). Але ще немає результату в 50-75% послуг, що надаються онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.