Включення особливого статусу Донбасу до Конституції – це шлях федералізації і втрати суверенітету України, – віцепрем’єр Резніков.

Питання включення особливого статусу Донбасу до Конституції України розглядатися не буде. Про це в інтерв’ю хорватському ЗМІ N1 повідомив віцепрем’єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. “Спеціальний статус – це дійсно робоча назва закону, який називається про особливості місцевого самоврядування. Ми точно не будемо говорити про включення особливого статусу в Конституцію. Тому що це […]

Питання включення особливого статусу Донбасу до Конституції України розглядатися не буде.

Про це в інтерв’ю хорватському ЗМІ N1 повідомив віцепрем’єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

“Спеціальний статус – це дійсно робоча назва закону, який називається про особливості місцевого самоврядування. Ми точно не будемо говорити про включення особливого статусу в Конституцію. Тому що це найгірший шлях, це шлях федералізації і втрати суверенітету України”, – зазначив чиновник.

Резніков повідомив, що є прихильником українського варіанту особливого статусу Донбасу. “Це економічний розвиток Донбасу, пільгові умови для бізнесу, децентралізація”, – пояснив віцепрем’єр.

Міністр додав, що після деокупації українці, які асоціюють себе з російською нацією, які отримали російські паспорти, матимуть право вільного вибору – житимуть далі в Україні в статусі іноземців або поїдуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.