Вітренко: Газу на зиму вистачить, ціна не зростатиме.

Газ для населення упродовж зимового сезону коштуватиме 7,42 грн, і його вистачить для потреб всіх споживачів. Про це голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”. “У Нафтогазу, національної компанії є достатньо газу для забезпечення всіх потреб населення. І ми, продаючи газ за ціною 7,42 для потреб населення, робимо […]

Газ для населення упродовж зимового сезону коштуватиме 7,42 грн, і його вистачить для потреб всіх споживачів.

Про це голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

“У Нафтогазу, національної компанії є достатньо газу для забезпечення всіх потреб населення. І ми, продаючи газ за ціною 7,42 для потреб населення, робимо так, що ціна на газ для потреб населення цієї зими не підніметься”, – сказав він .

Вітренко наголосив, що ніяких проблем з газом для населення в найближчому опалювальному сезоні немає.

“Для населення питання безперебійного проходження цього опалювального сезону без підвищення цін вирішується урядом разом з національною компанією (“Нафтогаз України”. – Ред.). І люди можуть бути впевнені, що в складних умовах вони будуть забезпечені газом”, – запевнив Вітренко.

Ситуація з об’єктами соціальної інфраструктури, за його словами, є складнішою.

“Коли ціни на ринку почали підвищуватися дуже швидко, з’ясувалося, що більшість постачальників-недержавних компаній – вони є ненадійними постачальниками, вони не виконують своїх зобов’язань”, – пояснив Вітренко.

Він підкреслив, що в разі банкрутства компаній газом об’єкти соціальної інфраструктури забезпечує постачальник останньої надії – Нафтогаз.

За словами Вітренко, газ для об’єктів соціальної інфраструктури коштуватиме 16,8 з ПДВ і тарифом на транспортування. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.