“Вірус вийшов з-під контролю”, – ООН .

Людство провалив випробування пандемією коронавірусу, вважає генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш. Це сталося через нестачу глобальної підготовленості, взаємодії, єдності і солідарності країн. Про це генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, виступаючи на засіданні Ради Безпеки з коронавірусу на полях тижня високого рівня Генеральної Асамблеї. “Пандемія – це явно випробування для міжнародного співробітництва, яке ми провалили. […]

Людство провалив випробування пандемією коронавірусу, вважає генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш. Це сталося через нестачу глобальної підготовленості, взаємодії, єдності і солідарності країн.

Про це генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, виступаючи на засіданні Ради Безпеки з коронавірусу на полях тижня високого рівня Генеральної Асамблеї.

“Пандемія – це явно випробування для міжнародного співробітництва, яке ми провалили. Вірус вже вбив майже мільйон людей по всьому світу, вразив понад 30 млн, він вийшов з-під контролю”, – заявив він.

“Це наслідок нестачі глобальної підготовленості, взаємодії, єдності і солідарності”, – вважає генсек ООН.

“Коронавірус чорною тінню ліг на весь наш світ. Але він також став попередженням, яке повинно спонукати нас до дій. У нас немає вибору… або ми об’єднаємося в рамках глобальних інститутів, які відповідають своєму призначенню, або ми будемо розчавлені розбратами і хаосом”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.