Війна може тривати дуже довго, тому що Путін до неї готувався, – Шольц.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не вірить, що західні санкції змусять Путіна швидко завершити війну в Україні, адже він готувався до неї щонайменше рік. “Тривале планування Путіна свідчить про те, що він готовий до тривалої війни… І тому він зможе продовжувати війну дуже довго”, – висловив думку канцлер у відповідь на запитання, коли настане момент, що […]

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не вірить, що західні санкції змусять Путіна швидко завершити війну в Україні, адже він готувався до неї щонайменше рік.

“Тривале планування Путіна свідчить про те, що він готовий до тривалої війни… І тому він зможе продовжувати війну дуже довго”, – висловив думку канцлер у відповідь на запитання, коли настане момент, що Росія більше не матиме можливості продовжувати війну, коли у Путіна закінчаться зброя і кошти.

За словами канцлера ФРН, “рішення вести війну проти України було ухвалено за рік до її початку або, можливо, раніше, тому що він готувався до неї”.

Шольц також зазначив, що, хоча Путін цього й не визнає, він усе одно усвідомлює, що Росія відчуває на собі вплив західних санкцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.