Війна має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності та суверенітету України, – Ердоган.

Війна має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності та суверенітету України. Про це на другому саміті Кримської платформи заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. “Ми вважаємо, що війна, яка триває від 24 лютого, має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності та суверенітету України. Туреччина доклала надзвичайних зусиль для того, щоб створити дипломатичний ефективний […]

Війна має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це на другому саміті Кримської платформи заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

“Ми вважаємо, що війна, яка триває від 24 лютого, має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності та суверенітету України. Туреччина доклала надзвичайних зусиль для того, щоб створити дипломатичний ефективний канал для досягнення цієї мети. Ми маємо суттєві досягнення у цьому питанні. Зокрема, можна назвати зустріч міністрів закордонних справ в Анталії у березні, мирні переговори у Стамбулі, зернову угоду”, – сказав Ердоган.

Він наголосив, що збереження темпу, перетворення цього процесу на тривалий результат залежить від дій сторін на шляху до миру.

“Ми сповнені рішучості у продовженні наших зусиль, сприяючи та виступаючи посередником, не втомлюючись у процесі відновлення та встановлення миру”, – запевнив президент Туреччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.