Відкритого вторгнення Росії до України очікувати не варто – міністр оборони Румунії Динку.

У разі відкритого вторгнення Росії в Україну до Румунії можуть прибути біженці, й тамтешня влада готується надати їм гуманітарну допомогу. Про це в ефірі румунського телеканалу Digi24 заявив міністр оборони країни Васіле Динку. “За будь-якого воєнного конфлікту може статися масова міграція населення. І ми очікуємо на неї, певна річ, хай на перший погляд може здаватися, що ми […]

У разі відкритого вторгнення Росії в Україну до Румунії можуть прибути біженці, й тамтешня влада готується надати їм гуманітарну допомогу.

Про це в ефірі румунського телеканалу Digi24 заявив міністр оборони країни Васіле Динку.

“За будь-якого воєнного конфлікту може статися масова міграція населення. І ми очікуємо на неї, певна річ, хай на перший погляд може здаватися, що ми не готуємося до можливих побічних наслідків війни… Ми наразі готуємося надавати допомогу біженцям (з України. – ред.). Це гуманітарний обов’язок”, – заявив Динку.

Водночас, на думку міністра оборони Румунії, відкритого військового вторгнення до України з боку Росії очікувати не варто: “Економічна війна, економічна блокада в умовах конфлікту виникнути можуть, але, так би мовити, “гарячої” війни ми не очікуємо”.

Динку наголосив, що Румунія не буде долучатись до війни Росії проти України у військовому плані. Він також нагадав, що Україна не є членом НАТО, а тому Альянс не може здійснити військового втручання.

“Не можемо бути певні, чи буде війна в Україні, оскільки її ціна для Росії буде дуже високою”, – додав він. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.