Верховна Рада підтримала в цілому проєкт закону про Державний бюджет України на 2021 рік.

“За” проголосували 289 народних депутатів, передає парламентский кореспондент Коло України  . Перед голосуванням за бюджет нардепи близько трьох годин узгоджували документ із Бюджетним кодексом. Міністр економіки Сергій Марченко під час представлення бюджету з трибуни парламенту зазначив, що під час підготовки бюджету до другого читання опрацювали близько 2,5 тис. поправок народних депутатів, і значну їхню частину […]

“За” проголосували 289 народних депутатів, передає парламентский кореспондент Коло України  .

Перед голосуванням за бюджет нардепи близько трьох годин узгоджували документ із Бюджетним кодексом.

Міністр економіки Сергій Марченко під час представлення бюджету з трибуни парламенту зазначив, що під час підготовки бюджету до другого читання опрацювали близько 2,5 тис. поправок народних депутатів, і значну їхню частину врахували.

“Ми знизили дефіцит бюджету між першим і другим читанням на 23,7 млрд гривень. Порівняно з 2020 роком на 2% зменшився показник – це сума в 52 мільярди гривень. У середньостроковій перспективі плануємо поступове зниження дефіциту бюджету в 4-4,5% ВВП у 2022 році і до 3-3,5% ВВП в 2023 році. Дохідну частину бюджету збільшено порівняно з першим читанням на 21 млрд грн і передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Це реальні кошти, які планує отримати держава наступного року, не підвищуючи податки і не здійснюючи тиск на бізнес”, – сказав Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.