Верховна Рада може 26-27 січня ухвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт №3613 про народовладдя через референдум.

Про це повідомив перший заступник глави парламентської фракції “Слуга народу”, лідер однойменної партії Олександр Корнієнко. “Я б розділив на кілька важливих блоків (законопроєкти, які Рада планує розглянути протягом 26-29 січня. – Ред.). Перший блок – це і наша програмна обіцянка, і те, за що ми багато боролися, – це народовладдя, і той самий закон про […]

Про це повідомив перший заступник глави парламентської фракції “Слуга народу”, лідер однойменної партії Олександр Корнієнко.

“Я б розділив на кілька важливих блоків (законопроєкти, які Рада планує розглянути протягом 26-29 січня. – Ред.). Перший блок – це і наша програмна обіцянка, і те, за що ми багато боролися, – це народовладдя, і той самий закон про референдум, який вже майже пів року оброблявся, узгоджений з усіма міжнародними інституціями, українськими експертами. Він буде на цьому тижні в порядку денному. Здається, прямо у вівторок. Тобто, гадаю, у вівторок-середу (26-27 січня. – Ред.) ми зможемо проголосувати законопроєкт про референдум, і відкрити можливість для всеукраїнських референдумів”, – зазначив Корнієнко.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум 18 червня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.