Вадим Івченко: Новій владі потрібно боротись не з бідними людьми, а з бідністю.

Наповнювати бюджет країни потрібно системно, ухвалюючи законопроєкти, які покращать становище малозабезпечених верств населення За його словами, зараз уряд намагається наповнити діряву казну, розпочавши боротьбу з бідними людьми – вносяться пропозиції про перегляд видачі субсидій, жорсткішими стають норми, хто саме може її отримати, відмовляють у субсидії тим, у кого є борги за комунальними платежами, а також […]

Наповнювати бюджет країни потрібно системно, ухвалюючи законопроєкти, які покращать становище малозабезпечених верств населення

За його словами, зараз уряд намагається наповнити діряву казну, розпочавши боротьбу з бідними людьми – вносяться пропозиції про перегляд видачі субсидій, жорсткішими стають норми, хто саме може її отримати, відмовляють у субсидії тим, у кого є борги за комунальними платежами, а також планують перевіряти минулі періоди у всіх тих, хто її отримував.

Окрім того, можновладці навіть йтимуть на порушення Конституції.

«Конституція гарантує, що банківські рахунки клієнтів є банківською таємницею. Але урядовці планують перевіряти, скільки ж коштів є у субсидіанта на рахунках. Перевірятимуть, чи виїздила така людина за кордон, чи купувала цінні речі. І все це за минулі періоди. Якщо ж знайдуть невідповідності, кошти потрібно буде повернути, ще й штраф сплатити!» – обурився політик.

«Батьківщина» неодноразово зверталась до керівництва країни з пропозицією розглянути пакет законопроєктів, які вже є зареєстрованими. Вони допоможуть і бюджет країни наповнювати, і покращити становище малозабезпечених верств населення, зазначив Вадим Івченко.

«Через виведення коштів в офшори бюджет щорічно втрачає до 36 млрд грн, а загальний обсяг офшорних схем сягає 120-200 млрд грн на рік, але чомусь законопроєкт «Батьківщини» вже третій рік не ставиться на голосування. Чомусь навіть не порушується питання зменшення зарплат топменеджерам державних компаній, суддям, прокурорам тощо. Не переглядаються тарифи, аби зменшити вартість послуг. Простіше відібрати у багатьох бідних, ніж у декількох багатих!» – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.