​​В Євросоюзі є розбіжності щодо надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС, – Кулеба.

В Євросоюзі немає розбіжностей між словом і ділом, коли йдеться про зброю та санкції, але розбіжності є, коли йдеться про статус кандидата на членство України в ЄС, заявив глава МЗС Дмитро Кулеба. “Ми не бачимо розбіжностей між словом і ділом в ЄС, коли йдеться про зброю та санкції, але ми бачимо, коли йдеться про статус […]

В Євросоюзі немає розбіжностей між словом і ділом, коли йдеться про зброю та санкції, але розбіжності є, коли йдеться про статус кандидата на членство України в ЄС, заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

“Ми не бачимо розбіжностей між словом і ділом в ЄС, коли йдеться про зброю та санкції, але ми бачимо, коли йдеться про статус кандидата на членство в Європейському Союзі. Ми вже три місяці чуємо, що Україна належить Європі, й про те, як мужньо ми захищаємо європейські цінності. Але політичного визнання цього немає! Тому ми запитуємо себе, наскільки щирі ці прекрасні слова”, – наголосив міністр.

Один коментар до “​​В Євросоюзі є розбіжності щодо надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС, – Кулеба.

  1. Насильно милим не будеш . Ми не потрібні в ЄС і так само українцям не підходять методи демократії ЄС. Це не для нас , вони інші , ми не такі, ми люди вільні а там,, демократія” ( роби як ми а ні , то накажемо ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.