В Україні є ряд політиків, яким невигідно, щоб закінчувалась війна.

Написав на своїй сторінці у фб помічник Президента Андрій Єрмак. Їм невигідно, тому що вони збагачуються на ній – як матеріально, так і політично, нарощуючи рейтинг. Тому я не дивуюсь інформаційним атакам на мене, це логічний крок з їхнього боку. Запам‘ятайте цей пост, як-то кажуть: найближчим часом кількість інформаційних атак проти мене сильно збільшиться. Чому? […]

Написав на своїй сторінці у фб помічник Президента Андрій Єрмак.

Їм невигідно, тому що вони збагачуються на ній – як матеріально, так і політично, нарощуючи рейтинг.
Тому я не дивуюсь інформаційним атакам на мене, це логічний крок з їхнього боку.
Запам‘ятайте цей пост, як-то кажуть: найближчим часом кількість інформаційних атак проти мене сильно збільшиться.
Чому?
Тому що в складі команди президента Зеленського я сьогодні докладаю багато зусиль для того, щоб війна була закінчена, а територіальна цілісність і суверенітет України – відновлені.

В якості прикладу хочу прокоментувати озвучені до мене питання в ефірі телеканалу «Прямий» .

1. ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека” було зареєстроване в 2001 році, проте жодної господарської діяльності воно не вело, що ми можемо підтвердити документально з 2011 року – ви також можете перевірити ці дані через відповідні офіційні державні реєстри. Тобто, ще задовго до початку війни, я не мав жодних відносин з ТОВ “Сарич”, як не маю і зараз, і не несу жодної відповідальності за діяльність цієї юридичної особи чи її бенефіціарів. Більше того, в мене немає зв‘язку з ними, і через це я весь цей час не мав змоги закрити ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека”. Тому твердження , що “у 2018 році Андрій Борисович Єрмак де-факто став бізнес-партнером людей, тісно пов’язаних із Аркадієм Ротенбергом”, є маніпулятивним та таким, що не відповідає дійсності.
Власне, саме так я прокоментував журналістский запит, однак чомусь в ефірі його порізали, і подали лише частину.

2. Стосовно моєї розмови з Уїльямом Тейлором. По-перше, ось посилання на заяву пана Тейлора, яка була зроблена ним після того, як українськими медіа почали поширюватися новини, які не відповідають дійсності: https://ua.usembassy.gov/uk/statement-by-charge-daffaires-a-i-william-taylor/
По-друге, мій брат Денис з 2014 року їздив в зону АТО і приймав участь у бойових діях як доброволець. У серпні 2014 року він отримав контузію, і дотепер страждає від тяжких мігреней та переніс важку операцію з відновлення зору. Тому фраза журналістів Прямого каналу про те, що він «лишився неушкоджений» є неправдою.

Взагалі сюжет емоційно насичений, обов‘язково подивіться. У кого немає часу, зібрав для вас найкраще:
1. Я особисто відповідальний за імпічмент Трампа.
2. Я півроку працюю в інтересах Росії (як мені вдається поєднувати пункт 1 і пункт 2 незрозуміло, сподіваюсь в наступних випусках ми дізнаємось більше)
3. Мене порівняли з Саддамом Хусейном, Ріббентропом і Штірліцем (потужне комбо, нічого не скажеш).
З нетерпінням чекаю наступних сюжетів, і ще раз підкреслю, що двері мого кабінету завжди відкриті для преси.
Я дуже поважаю незаангажованих і об’єктивних журналістів, їхню роботу і готовий відповідати на будь-які питання.

Все буде добре!
Працюємо далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *