В Україні відновлять санітарно-епідеміологічну службу.

Новий керівник МОЗ Ілля Ємець сповістив, що відомство розпочинає роботу з відновлення санепідемслужби в Україні. Про це він повідомив в ефірі програми «Право на владу». Очільник відомства наголосив, що це рішення вже узгоджено з керівником Кабміну. «Ми відновлюємо систему протиепідемічного захисту України. Сьогодні прем’єр-міністр погодив моє прохання поновити Державну санітарно-епідеміологічну службу, яка була зруйнована протягом […]

Новий керівник МОЗ Ілля Ємець сповістив, що відомство розпочинає роботу з відновлення санепідемслужби в Україні. Про це він повідомив в ефірі програми «Право на владу».

Очільник відомства наголосив, що це рішення вже узгоджено з керівником Кабміну.

«Ми відновлюємо систему протиепідемічного захисту України. Сьогодні прем’єр-міністр погодив моє прохання поновити Державну санітарно-епідеміологічну службу, яка була зруйнована протягом останніх декількох років», – розповів новий міністр МОЗ.

Пан Ємець сказав, що посаду головного санітарного лікаря буде обіймати перший заступник міністра охорони здоров’я.

В свої промові новоспечений керівник МОЗ також додав, що НСЗУ не будуть скасовувати, але її структуру змінять. За його словами, це необхідно для того, щоб створити страховий поліс базового рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *