В Україні необхідно запроваджувати локдаун на 3-4 тижні.

Саме такий термін дозволить перервати ланцюг передачі захворювання. про це заявив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта. За його словами, згідно з епідеміологією, карантин необхідно запроваджувати на строк щонайменше двох інкубаційних періодів. “Зараз карантин, якби це був справжній карантин і припинення діяльності, має тривати десь 3-4 тижні. Після цього мало бути поступове відновлення роботи громадських місць”, – заявив […]

Саме такий термін дозволить перервати ланцюг передачі захворювання.

про це заявив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.

За його словами, згідно з епідеміологією, карантин необхідно запроваджувати на строк щонайменше двох інкубаційних періодів.

“Зараз карантин, якби це був справжній карантин і припинення діяльності, має тривати десь 3-4 тижні. Після цього мало бути поступове відновлення роботи громадських місць”, – заявив Курпіта.

Експерт зазначив, що це не означає, що такий карантин запроваджуватимуть  лише раз.

“З великою ймовірністю такі випадки потрібно буде повторювати з якоюсь певною регулярністю, коли буде відбуватися підвищення захворюваності”, – додав імунолог.

Він вважає, що влада трохи затягує з оголошенням національного локдауну.

“Треба діяти наперед, як це роблять у Польщі, Німеччині, Франції, де оголошено тотальні національні карантини”, – заявив Курпіта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.