В Україні наступного року почнемо будувати новий інфекційний інститут, – Зеленський

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню “Фокус”. “Зараз готується пропозиція щодо нового сучасного інфекційного інституту, почнемо будувати наступного року”, – сказав Зеленський. Крім того, за його словами, з початком пандемії COVID-19 “дістали всіх інфекціоністів з різних куточків країни, дали їм роботу, зарплату”. Також президент зазначив, що бюрократія допомогла Україні зберегти лікарні, які могли […]

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню “Фокус”.

“Зараз готується пропозиція щодо нового сучасного інфекційного інституту, почнемо будувати наступного року”, – сказав Зеленський.

Крім того, за його словами, з початком пандемії COVID-19 “дістали всіх інфекціоністів з різних куточків країни, дали їм роботу, зарплату”.

Також президент зазначив, що бюрократія допомогла Україні зберегти лікарні, які могли бути закриті у зв’язку з медичною реформою.

“Історія зі скороченням лікарень. Слава Богу, що у нас така бюрократія і ми такі менеджери, які не встигли відповідно до планів реформи закрити лікарню. І всі вони працюють. Якщо в світі зараз відкривають і щось будують, у нас все є”, – зауважив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.