В Україні будуть застосовуватися тільки ті вакцини проти коронавірусної інфекції, які успішно завершили клінічні випробування.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в фейсбуці. “Україна використовуватиме лише ті вакцини проти COVID-19, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень. Тому всі чутки та політичні заяви щодо державної реєстрації в Україні російської вакцини-кандидата не відповідають дійсності. Сьогодні вже є вакцини проти COVID-19 дозволені до використання за спеціальними процедурами (emergency use authorization). Для […]

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в фейсбуці.

“Україна використовуватиме лише ті вакцини проти COVID-19, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень.

Тому всі чутки та політичні заяви щодо державної реєстрації в Україні російської вакцини-кандидата не відповідають дійсності.

Сьогодні вже є вакцини проти COVID-19 дозволені до використання за спеціальними процедурами (emergency use authorization). Для такої реєстрації використовувались проміжні звіти клінічних досліджень. Виходячи з цього Україна прийняла рішення про можливість реєстрації вакцин, які зареєстровані в країнах з жорсткою регуляторною політикою. Наголошую, лише за зазначених умов будемо допускати вакцини до використання”, – зазначив Ляшко.

Він також додав, що згідно з наявними даними завершення третьої фази клінічних досліджень вакцини “Супутник V” заплановано на грудень 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.