В результаті контрнаступу ЗСУ звільнили села Базаліївку, Леб‘яже, частину Кутузівки на Харківщині.

Керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов оприлюднив інформацію про звільнення кількох населених пунктів на Харківщині. “У Харківській області наші захисники проводять кілька успішних операцій, відтісняючи окупантів подалі від обласного центру. У результаті контрнаступу ЗСУ звільнили Базаліївку, Леб‘яже, частину Кутузівки. У районі села Мала Рогань наші підрозділи просунулися далі на схід”, – зазначив він. Збройні […]

Керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов оприлюднив інформацію про звільнення кількох населених пунктів на Харківщині.

“У Харківській області наші захисники проводять кілька успішних операцій, відтісняючи окупантів подалі від обласного центру. У результаті контрнаступу ЗСУ звільнили Базаліївку, Леб‘яже, частину Кутузівки. У районі села Мала Рогань наші підрозділи просунулися далі на схід”, – зазначив він.

Збройні Сили України продовжують ефективно стримувати окупантів на інших напрямках від Харкова.

“Всі спроби ворога захопити Харків були і будуть марними та призведуть лише до ще більших втрат серед окупантів. Місто під надійним захистом ЗСУ, ми не раз повторювали, що прорахували всі сценарії росіян. І до всіх ми добре підготувалися”, – наголосив Синєгубов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.