В Офісі президента підтвердили справжність указу Зеленського про позбавлення Коломойського громадянства — нардеп Юрчишин.

Юрчишин розповів, що представник Офісу президента Олексій Дніпров офіційно підтвердив йому в листі, що Зеленський забрав громадянство у Рабіновича, Корбана, нардепа від Слуги народу Ігоря Васильковського та інших. “…Це не перший указ, який позбавляє українських громадян громадянства України за наявності подвійного громадянства. Процедури як такої в принципі не існує, але є чітке положення законодавства, що […]

Юрчишин розповів, що представник Офісу президента Олексій Дніпров офіційно підтвердив йому в листі, що Зеленський забрав громадянство у Рабіновича, Корбана, нардепа від Слуги народу Ігоря Васильковського та інших.

“…Це не перший указ, який позбавляє українських громадян громадянства України за наявності подвійного громадянства. Процедури як такої в принципі не існує, але є чітке положення законодавства, що якщо людина має друге громадянство, [вона] добровільно відмовилась від українцського і не може бути громадянином України… Про Коломойського я [у запиті] не питав, мене цікавила трошки інша історія… Це персональна інформація, [указ] і має бути секретним”, — сказав нардеп.

Народний депутат також заявив, що позбавлення Коломойського громадянства не дозволяє екстрадувати його в іншу країну. Також, за словами Юрчишина, людина без громадянства не може підпадати під відповідальність згідно із законом про олігархів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.