В обласній лікарні показали бокси, підготовлені на випадок коронавірусу.

Сьогодні, 26 лютого, в обласній лікарні у Кропивницькому продемонстрували журналістам, як транспортуватимуть та лікуватимуть ймовірних хворих на коронавірусну інфекцію. Як розповіла лікарка першої кардіо-реанімаційної бригади Маргарита Сокирська, для транспортування хворих на коронавірус реанімомобіль оснащений дифибрилятором, апаратом штучної вентиляції легень та всіма потрібними медикаментами. “Транспортуванням ймовірних хворих на коронавірус займатимуться 2 бригади лікарні. Кожен із членів […]

Сьогодні, 26 лютого, в обласній лікарні у Кропивницькому продемонстрували журналістам, як транспортуватимуть та лікуватимуть ймовірних хворих на коронавірусну інфекцію.

Як розповіла лікарка першої кардіо-реанімаційної бригади Маргарита Сокирська, для транспортування хворих на коронавірус реанімомобіль оснащений дифибрилятором, апаратом штучної вентиляції легень та всіма потрібними медикаментами.

“Транспортуванням ймовірних хворих на коронавірус займатимуться 2 бригади лікарні. Кожен із членів бригади оснащений захисним шоломом, респіратором, халатом, фартухом, бахілами, серветками, нарукавниками та двома парами перчаток. При цьому водій реанімобілю відгороджений від салону, де перевозять хворих, захисним склом”, – зазначає лікарка.

Завідувачка інфекційним відділенням Олена Смірнова додала, що всього обласна лікарня має 200 штук захисних костюмів для медиків. Бригада транспортуватиме хворого та контактних з ним людей, проводитиме анамнез – опитування, з ким хворий контактував, де подорожував останні кілька тижнів.

Після розміщення хворого в бокс, бригада медиків проходитиме обсервацію 14 днів, а реанімобіль – санітарну обробку. З хворим із боксу працюватиме інша бригада лікарів. Бокс має спеціально спроектовану окрему систему вентиляції, аби те повітря, яким дихає хворий, не виходило назовні. Також там наявний кондиціонер, який має змінний бактерицидний фільтр.

Як зазначила Олена Смірнова, двічі на день проводиметься дезінфекція стічних вод, які виходять з відділення.

“Кожен бокс забезпечений постійною подачею кисню, усім необхідним для забору матеріалу для аналізів. Наразі в області є тести, для визначення коронавірусу. Після проведення тесту, результат стане відомий через 5-7 годин”, – каже Олена Смірнова.

Лікарка нагадує, що наразі в соцмережах поширюєть багато неправдивої інформації про коронавірус, що сіє паніку серед українців. Вона рекомендує довіряти тільки інформації, яку поширюють офіційні джерела: сайти Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я України та ВООЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.