В Мін’юсті знайшли ящики з прихованою документацією, — Денис Малюська.

В Міністерстві юстиції знайшли коробки с документами, які загрожували авторам корупційних схем. «Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для схематозників, та яку співробітники Мін’юсту, відповідальні за діловодство міністерства, сховали, імовірно, на замовлення третіх осіб», — повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міністр юстиції Денис Малюська. «Судячи з усього, на вхідній кореспонденції був встановлений корупційний фільтр: […]

В Міністерстві юстиції знайшли коробки с документами, які загрожували авторам корупційних схем.

«Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для схематозників, та яку співробітники Мін’юсту, відповідальні за діловодство міністерства, сховали, імовірно, на замовлення третіх осіб», — повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міністр юстиції Денис Малюська.

«Судячи з усього, на вхідній кореспонденції був встановлений корупційний фільтр: на якихось документах проставляли «мінус», і він ховався, а потім і знищувався. Про якісь інші важливі документи повідомляли сторонніх зацікавлених осіб. А зовсім нікому не потрібний хлам одразу брався в офіційну роботу.

Майже усі документи були «відфільтровані» до мого приходу у міністерство, але є йкілька свіжих.

Приношу свої вибачення перед тими, хто не отримав вчасні відповіді на свої повідомлення та скарги.

Очищення влади триває. Правоохоронні органи повідомлені. Ми обов’язково зреагуємо та приведемо до тями тих, хто ще не зрозумів, що країна змінилася», — додав міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *