Уже в листопаді варто очікувати посилення карантину через погіршення епідеміологічної ситуації.

Уже в листопаді варто очікувати посилення карантину через погіршення епідеміологічної ситуації.  Таку думку в інтерв’ю “Обозревателю” висловив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта. “Є два виходи з цієї ситуації (з коронавірусом. – Ред.). Дійсно, для того, щоб перервати ланцюжок, потрібно оголосити жорсткий карантин або посилити тестування і залишати адаптивний карантин. Але для цього Україна повинна робити не менше […]

Уже в листопаді варто очікувати посилення карантину через погіршення епідеміологічної ситуації.

 Таку думку в інтерв’ю “Обозревателю” висловив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.

“Є два виходи з цієї ситуації (з коронавірусом. – Ред.). Дійсно, для того, щоб перервати ланцюжок, потрібно оголосити жорсткий карантин або посилити тестування і залишати адаптивний карантин. Але для цього Україна повинна робити не менше 100 тисяч тестів щодня. Це досить велика кількість для України. Я не впевнений, що наші можливості дозволять це вирішити. Тому в листопаді я б очікував більш жорсткий карантин, який буде оголошений урядом на тлі погіршення епідемічної ситуації”, – зазначив медик.

При цьому він спрогнозував, що стабілізація повинна відбутися в лютому-березні 2021 року.

“Я думаю, що це більш реалістичні прогнози – протягом листопада і грудня в нас буде наростання, і ми будемо бачити погіршення епідемічної ситуації. А стабілізація, напевно, припаде на лютий-березень наступного року”, – сказав Курпіта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.