Уряд затвердив нову тарифну сітку – із січня зростуть зарплатні педагогів.

Уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ, зокрема й для педагогів. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 20 січня, повідомили у телеграм-каналі прем’єра Дениса Шмигаля. “Зарплати (оклад – ред.) вчителів зростуть на 20% вже цього місяця. Щойно уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ“, – йдеться у повідомленні. Водночас, у телеграмі очільника МОН Сергія Шкарлета надали розрахунки збільшення окладу […]

Уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ, зокрема й для педагогів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні 20 січня, повідомили у телеграм-каналі прем’єра Дениса Шмигаля.

“Зарплати (оклад – ред.) вчителів зростуть на 20% вже цього місяця. Щойно уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ“, – йдеться у повідомленні.

Водночас, у телеграмі очільника МОН Сергія Шкарлета надали розрахунки збільшення окладу вчителів.

“Тепер МОН зможе опрацювати відповідно до постанови власні нормативно-правові акти. Але вже точно можна сказати, що заробітна плата освітян розраховуватиметься з 1 січня 2021 року на основі збільшених на 20% посадових окладів, а з 1 грудня – на 8,4%“, – зазначено у повідомленні.

• посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти з 1 січня 2021 року становитиме 4 859 гривень (на 809 гривень більше, ніж було з вересня 2020 року);

• посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року – 6 461 гривень (на 1 076 гривень більше, ніж було з вересня 2020 року);

• усі доплати, надбавки й інші заохочувальні виплати зберігаються та будуть нараховуватися до збільшених посадових окладів.

Також, виходячи з розрахунків у нашій статті щодо оплати праці вчителів, з січня оклад вчителя I категорії становитиме 6 061 гривень (раніше було 5 051 гривень).

Нагадаємо, у бюджеті на 2021 рік закладене підвищення окладу вчителів: з 1 січня на 20%, з 1 грудня 2021 року – ще на 8,4%. У проєкті бюджету друге підвищення було закладене на липень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.