Уряд визначив, що останнім днем подання запитів для отримання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” є 31 березня 2022 року.

Щоб отримати виплату, людина повинна працювати на умовах трудового договору, гіг-контракту або іншого цивільно-правового договору. Уряд спрямував на ці цілі 21,45 млрд грн, що дозволяє виплатити по 6,5 тис. грн 3,3 млн осіб. Кошти держпідтримки можна витратити без обмежень. Спочатку програма “єПідтримка” передбачала виплати вакцинованим від Covid-19 двома дозами українцям у розмірі 1 тис.грн і […]

Щоб отримати виплату, людина повинна працювати на умовах трудового договору, гіг-контракту або іншого цивільно-правового договору.

Уряд спрямував на ці цілі 21,45 млрд грн, що дозволяє виплатити по 6,5 тис. грн 3,3 млн осіб. Кошти держпідтримки можна витратити без обмежень.

Спочатку програма “єПідтримка” передбачала виплати вакцинованим від Covid-19 двома дозами українцям у розмірі 1 тис.грн і бустерною дозою в розмірі 500 грн. Однак витратити ці виплати можна було тільки на обмежені позиції товарів і послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.