Уряд Ірану готовий виплатити компенсації за катастрофу МАУ, – посольство в Україні.

Посольство Ірану в Україні заявило, що Тегеран згодний виплатити компенсацію всім сторонам, які постраждали внаслідок катастрофи літака МАУ. Про механізм і шляхи отримання компенсації оголосять пізніше. Про це сказано в заяві на сайті іранського посольства. “Уряд Ісламської Республіки Іран з перших днів після цієї катастрофи в рамках міжнародного права в авіаційній сфері, зокрема, взяв на себе громадянську […]

Посольство Ірану в Україні заявило, що Тегеран згодний виплатити компенсацію всім сторонам, які постраждали внаслідок катастрофи літака МАУ. Про механізм і шляхи отримання компенсації оголосять пізніше.

Про це сказано в заяві на сайті іранського посольства.

“Уряд Ісламської Республіки Іран з перших днів після цієї катастрофи в рамках міжнародного права в авіаційній сфері, зокрема, взяв на себе громадянську відповідальність за катастрофу і заявив про готовність виплатити компенсації всім сім’ям загиблих в однаковому обсязі, незважаючи на громадянство, національність, місце проживання і стать загиблих. Іранський Уряд також компенсує збиток авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, викликані втратою цивільного літака, згідно з чинними законодавчими нормами. Механізм і шляхи отримання цих компенсацій будуть оголошені найближчим часом”, – сказано в заяві.

“Військовий прокурор Ірану висунув обвинувачення особам, причетним до цієї катастрофи. Обвинувальний акт проти цих осіб незабаром буде видано, і справу буде передано на розгляд суду з метою проведення, відповідно до законодавчих норм, судового слідства і забезпечення здійснення правосуддя щодо злочину, вчиненого цими особами. Сподіваємося, що звіт про судове розслідування цієї справи буде представлено незабаром”, – додали в іранському посольстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.