Уряд дозволить з 25 травня відновлення роботи дошкільних установ, які потрапляють під 2 етап виходу з карантину.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, інформує пресслужба Міністерства охорони здоров’я. “Ми прив’язали відкриття дитячих садків і запуск громадського транспорту, для того, щоб можна було працювати і було де залишати дітей. Дошкільні заклади відкриватимуться за певних умов. Вони опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні […]

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, інформує пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

“Ми прив’язали відкриття дитячих садків і запуск громадського транспорту, для того, щоб можна було працювати і було де залишати дітей. Дошкільні заклади відкриватимуться за певних умов. Вони опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садків і МОН. Здоров’я батьків і дітей – у пріоритеті”, – сказав Ляшко.

Раніше 19 травня під будівлею Кабінету міністрів у Києві зібралося кілька десятків протестувальників, які вимагали дозволити роботу дитячих садків в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *