“Укрзалізниця” обмежила рух поїздів поблизу Авдіївки через російські обстріли.

“Укрзалізниця” вимушено обмежила рух поїздів поблизу станції Авдіївка через артилерійський обстріл із непідконтрольної Україні території. на сайті “Укрзалізниці” в суботу повідомляється, що з міркувань безпеки упродовж найближчих трьох днів пасажирські та приміські поїзди курсуватимуть обмеженими маршрутами до станцій Покровск і Очеретине. Зокрема, поїзди №136 Київ – Авдіївка і №826 Дніпро – Авдіївка до 30 серпня […]

“Укрзалізниця” вимушено обмежила рух поїздів поблизу станції Авдіївка через артилерійський обстріл із непідконтрольної Україні території.

на сайті “Укрзалізниці” в суботу повідомляється, що з міркувань безпеки упродовж найближчих трьох днів пасажирські та приміські поїзди курсуватимуть обмеженими маршрутами до станцій Покровск і Очеретине.

Зокрема, поїзди №136 Київ – Авдіївка і №826 Дніпро – Авдіївка до 30 серпня включно курсуватимуть до станції Покровск. Пасажирів із Покровська до Авдіївки і назад доставлятимуть автобусами.

Рух приміських поїздів до 30 серпня обмежено до станції Очеретине.

У компанії зазначили, що артобстріл почався вранці 28 серпня. Працівники станції Авдіївка і пасажири були евакуйовані в укриття.

Постраждалих серед залізничників немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.