Українській владі потрібно було раніше подумати про укладення договору з американським виробником вакцин від коронавірусу Pfizer.

Про це заявила гендиректорка Pfizer Ukraine Зоряна Цілик у ході онлайн-зустрічі “Глобальний огляд економіки України”, організованої Європейською бізнес-асоціацією 4 лютого, пише “Інтерфакс-Україна”. Вона зазначила, що вакцинація – це складний логістичний процес. “Ми не можемо почати детальну комунікацію, поки препарат не зареєстрований в Україні. Ми робимо все, щоб це сталося якомога швидше. Усі уряди укладали договори ще […]

Про це заявила гендиректорка Pfizer Ukraine Зоряна Цілик у ході онлайн-зустрічі “Глобальний огляд економіки України”, організованої Європейською бізнес-асоціацією 4 лютого, пише “Інтерфакс-Україна”.

Вона зазначила, що вакцинація – це складний логістичний процес.

“Ми не можемо почати детальну комунікацію, поки препарат не зареєстрований в Україні. Ми робимо все, щоб це сталося якомога швидше. Усі уряди укладали договори ще в липні [2020 року], потрібно було [Україні] це зробити раніше. Ми робимо все, щоб вакцина була в Україні, зараз проходять переговори – надія є, шанси хороші”, – сказала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.