Українська національна страва – борщ – виявилася в списку 20 найсмачніших супів у світі.

Українська національна “Шматочки ніжного буряка плавають у блискучому червоному бульйоні для супу, котрий люблять в Україні та у всій Східній Європі. Борщ, який часто приправлений рясною порцією сметани, є чим завгодно, але не простим буряковим супом”, – описують страву редактори СNN. Як наголошує видання, борщ іноді відносять до російської кухні, але це твердження викликає “гарячі суперечки”. […]

Українська національна

“Шматочки ніжного буряка плавають у блискучому червоному бульйоні для супу, котрий люблять в Україні та у всій Східній Європі. Борщ, який часто приправлений рясною порцією сметани, є чим завгодно, але не простим буряковим супом”, – описують страву редактори СNN.

Як наголошує видання, борщ іноді відносять до російської кухні, але це твердження викликає “гарячі суперечки”. Наразі українські кухарі ведуть кампанію за включення українського борщу до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Окрім борщу у цьому списку представлені ще 19 супів з різних куточків світу, серед них іспанський гаспачо, суп гамбо з Америки, харіро з Марокко тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.