Українська делегація прибула до Берліна. На порядку денному деокупація ОРДЛО і Криму, євроінтеграція та історичні питання.

Українська делегація прибула з офіційним візитом до Берліна. Це перша іноземна делегація, яку приймають у Німеччині після запровадження карантину через пандемію коронавірусу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава МЗС України Дмитро Кулеба. “Знаковий момент: українська делегація є першою іноземною делегацією, яку приймають в Німеччині після початку коронавірусного карантину. Я вдячний своєму колезі, главі МЗС […]

Українська делегація прибула з офіційним візитом до Берліна. Це перша іноземна делегація, яку приймають у Німеччині після запровадження карантину через пандемію коронавірусу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава МЗС України Дмитро Кулеба.

“Знаковий момент: українська делегація є першою іноземною делегацією, яку приймають в Німеччині після початку коронавірусного карантину.

Я вдячний своєму колезі, главі МЗС Німеччини Гайко Маасу, та іншим співрозмовникам у Берліні за такий активний підхід до України. Це у нас взаємно”, – написав він.

За словами Кулеби, всі дисципліновано дотримуються соціальної дистанції: “Це не завадить нам сьогодні поговорити віч-на-віч делегаціями – глава офісу президента Андрій Єрмак і його заступник Ігор Жовква, віцепрем’єр Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран володіють усією інформацією з перших рук щодо безпекової ситуації на Донбасі, в Криму та Чорному морі”.

На порядку денному політичного візиту:

– деокупація ОРДЛО і Криму;
– підтримка Німеччиною реформ в Україні, зокрема медичної реформи;
– надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО;
– європейська інтеграція України під час головування Німеччини у Раді ЄС в другій половині 2020 р.;
– історичні питання: перспектива визнання Бундестагом Голодомору як геноциду українського народу та зведення пам’ятника українцям, загиблим у Другій світовій війні;
– торгівля та інвестиції між країнами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *