Україні потрібне демографічне агентство, яке складе портрет родин, – “слуга народу” Третьякова.

Нардепка СН, глава комітету соцполітики Галина Третьякова вважає, що Україні не вистачає демографічного агентства, яке проводило б детальне опитування українських сімей про їхнє життя і матеріальний стан. Про це вона розповіла в інтерв’ю “Громадському”. “Взагалі я мрію про те, щоб в Україні з’явилося демографічне агентство… Воно б проводило опитування родин для того, щоб навіть прожитковий мінімум […]

Нардепка СН, глава комітету соцполітики Галина Третьякова вважає, що Україні не вистачає демографічного агентства, яке проводило б детальне опитування українських сімей про їхнє життя і матеріальний стан.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Громадському”.

“Взагалі я мрію про те, щоб в Україні з’явилося демографічне агентство… Воно б проводило опитування родин для того, щоб навіть прожитковий мінімум ми обраховували не на теоретичних засадах, коли науковці рахують, скільки вуглеводів і білків потрібно людині для того, щоб вижити”, – поділилася Третьякова.

За її словами, таке агентство має проводити опитування родин у різних містах України.

“Щоб ми знали, що в нас структура родини ось така. Ми не знаємо сьогодні (яка вона. – Ред.). Ми робимо наразі замало досліджень і не знаємо, скільки вони (родини. – Ред.) витрачають на їжу у відсотках до свого доходу, яка кількість членів сім’ї у середньому, які родини переважають у Києві й, наприклад, у Бердичеві”, – пояснила нардепка.

Третьякова додала, що важливо розуміти, які родини поширені у різних містах, скільки в середньому в них дітей, хто є годувальником та яким чином він приносить дохід (наприклад, зарплата найманого працівника чи дохід від бізнесу).

“Яким чином родини щось відкладають про всяк випадок, ми це називаємо “чорний день”, коли хтось захворіє, коли годувальник піде з життя, коли народиться дитина, на відпустку. Цього всього ми не знаємо, ми робимо (рахуємо. – Ред.) це за відчуттями… Такий портрет мають виписувати демографічні агентства”, – додала Третьякова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.