Україні необхідно провести перепис населення, – ООН.

Координаторка системи ООН в Україні з гуманітарних питань Оснат Лубрані наголосила на необхідності проведення перепису населення в Україні. про це Лубрані заявила на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Вільнюсі. “Я хочу нагадати нам, що одним з викликів лишається те, що останній перепис населення Україна проводила у 2001 році. Вона пропустила […]

Координаторка системи ООН в Україні з гуманітарних питань Оснат Лубрані наголосила на необхідності проведення перепису населення в Україні.
про це Лубрані заявила на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Вільнюсі.

“Я хочу нагадати нам, що одним з викликів лишається те, що останній перепис населення Україна проводила у 2001 році. Вона пропустила серію переписів по всьому світу у 2010 році. Тому ми вважаємо, що це надзвичайно важливо, бо наразі ми не знаємо, який знаменник для розміру населення”, – зазначила Лубрані.

Координаторка ООН звернула увагу, що в цьому контексті надійні, вичерпні дані важливі як передумова для прийняття рішень.

“Востаннє це було 48 мільйонів, зараз населення оцінюється в 41,6. Але мати перепис, проведений замість старого, важливо. Відповідно дуже важливо, щоб кожен був включений. Коли ви проводите перепис, ви забезпечуєте надання соціально-економічних послуг”, – зауважила вона.

Нагадаємо, раніше Кабмін вирішив провести Всеукраїнський перепис населення в 2023 році.

Також уряд запропонував проводити перепис населення не рідше одного разу на 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.