Україна запропонувала НАТО небо біля Криму для повітряних операцій, – Криклій.

Україна пропонує проводити операції НАТО в повітряному просторі біля окупованого Криму. Це не стосується неба над самим окупованим півостровом. Про це на зустрічі з заступником генсека НАТО Патріком Тернером заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає сайт МІУ. Повідомляється, що Україна розраховує на підтримку НАТО у моніторингу повітряної ситуації уздовж кордону з Росією, а також пропонує […]

Україна пропонує проводити операції НАТО в повітряному просторі біля окупованого Криму. Це не стосується неба над самим окупованим півостровом.

Про це на зустрічі з заступником генсека НАТО Патріком Тернером заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає сайт МІУ.

Повідомляється, що Україна розраховує на підтримку НАТО у моніторингу повітряної ситуації уздовж кордону з Росією, а також пропонує використовувати для повітряних операцій альянсу простір в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ).

“Беручи до уваги оновлений бюлетень EASA про безпеку польотів в Сімферопольському районі польотної інформації та скасування обмежень Федерального управління цивільної авіації США на польоти в Сімферопольському РПІ, ми пропонуємо використовувати цю частину повітряного простору для повітряних операцій НАТО з транспортування військ, обладнання, вантажів тощо”, – підкреслив Криклій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.